5 najlepszych gier w 2015

Grand Theft Auto V przez wielu uznawana za kultową i na pewno jedna z najlepszych gier jakie ukazały się na rynku w 2015 roku. To kontynuacja slynnej serii GTA i jak twierdzą zapaleni gracze chociaż wcale nie jest najlepsza z wszystkich części, które dotychczas się ukazały, to na pewno jest jedną z pozycji wartej uwagi każdego miłośnika gier komputerowych. Numer dwa na liście najlepszych gier 2015 zajmuje według opinii wielu, gra Wiedźmin 3: Dziki Gon. To także kontynuacja serii gier Wiedźmin, a przez znawców uważana jest za najlepszą polską grę roku 2015. Podobno ta część nie ma żadnych słabych stron i spodoba się każdemu graczowi, bez względu na jego staż. Kolejna z gier na liście najlepszych pozycji 2015 roku to Xenoblade Chronicles 3D. Jest to gra przeznaczona na najnowszą wersję przenośnej konsoli do gier producenta Nintendo, model n3DS.

To wciągająca gra przygodowa, która wciąga gracza do swojego świata na wile godzin. Chociaż na polskim rynku ta gra jest mocno niedoceniana, to za granicą, zwłaszcza w Azji, stała się prawdziwym hitem. Czwarta z najlepszych gier 2015 roku to gra Pillars of Eternity. Gra z całą pewnością szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych gier RPG. Jednak w przypadku tej pozycji niemal każdy miłośnik gier powinien znaleźć coś dla siebie. Gra stworzona jest w starym stylu i daje graczowi kilkadziesiąt godzin przygód przed komputerem. Piąta gra to Dying Light.

Jest to polska propozycja, o której mówi się, że zasługuje na miano jednej z najlepszych gier w polskiej historii tej branży.