Konsola SONY Playstation 4

Konsola SONY Playstation 4 jest jedną z lepszych sprzętowych propozycji dla wszystkich miłośników gier. Ten model zapewnia obsługę wszystkich najnowszych gier dostępnych na PS, gwarantuje też świetną jakość grafiki, animacji oraz dźwięku. PS4 to niewątpliwie sprzęt, który jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych graczy.

Daje im on najwyżej jakości urządzenie, które bez problemu odtworzy wszystkie nowości ze sklepowych półek z grami. PS4 swoje działanie opiera na złożonym układzie, który jest wyposażony w osiem rdzeni, procesor graficzny najnowszej generacji oraz 8 GB pamięci systemowej. W PS4 zastosowano także kontroler DualShock, który ma wiele innowacyjnych cech.

Dzięki jego zastosowaniu PS4 posiada m.in. panel dotykowy oraz sześcioosiowy czujnik, który poprawia komfort grania.

Nowością w PS4 jest też dodatkowy przycisk, który umożliwia szybkie udostępnienie prowadzonej rozgrywki. Rozgrywkę będzie można udostępnić także innym graczom, którzy będą mogli kibicować podczas rywalizacji. PS4 zostało stworzone przez najlepszych projektantów, którzy na co dzień pracują w branży gier komputerowych oraz gier wideo.

To, co wyróżnia PS4 na tle innych podobnych sprzętów do grania to na pewno bardzo szybkie procesory oraz wysoce zaawansowana grafika. Sprzęt wyróżnia także spora pamięć systemowa. Jakie ma to znaczenie dla gracza? Otóż wszystkie z gier uruchamianych na PS4 będą lepszej jakości, z bardziej przejrzystymi obrazami i płynnymi animacjami, gra będzie też szybsza i gracze unikną zacinania oraz zawieszania się sprzętu.