Portal z recenzjami gier

roboty do składania i programowania

Szukasz ciekawe gry? Może jesteś zainteresowany zakupem danej pozycji, jednak nie chcesz ryzykowac wurzucienia dużych pieniędzy na zakup gry, o której niewiele wiesz? A może po prostu chcesz przekonać się o zdaniu i opinii innych graczy odnośnie danej gry i porównać ich odczucia ze swoimi? Jeżeli tak to dobrym rozwiązaniem będzie dla ciebie regularne czytanie i śledzenie portali z recenzjami gier. Dzisiaj internet jest pełen stron, blogów i serwisów, które zajmują się recenzjami – od recenzji filmów i książek, przez recenzje gier komputerowych i kosmetyków, aż po recenzje jedzenia.

Jak jednak być pewnym tego, że czytana przez nas recenzja jest faktycznie obiektywną opinią danego przedmiotu, np. wcześniej wspomnianej gry komputerowej, a nie tylko opłaconym przez producenta materiałem sponosorwanym? Szukając recenzji gier wybieraj te portale, które dają możliwość wypowiadania się i komentowania także innym użytkownikom internetu.

Takie recenzje są zamieszczane np. w serwisie Filmweb, w którym to regularnie są zamieszczane recenzje gier, a inni użytkownicy posiadający własne konta na tym portalu mogą odnosić się do opublikowanej recenzji, a co więcej – mogą sami oceniać prezentowane gry.

Dzięki ich opiniom, osób zupełnie postronnych, możemy sobie łatwiej wyrobic własne zdanie na temat danej gry. Portale z recenzjami gier często jednak prowadzą swoją działalnośc w oparciu o współpracę sponsorowaną, z czego wynika to, iż wiekszość z prezentowanych na nich recenji ma pozytywny wydźwięk.