Premiery gier

Fani gier w 2016 roku będę mieli okazję poznać wiele premier i nowości, zapowiada się bowiem rok bogaty w rynkowe hity, jednak trzeba stwierdzić, że zdecydowana większość z nich będzie zupełnie nowymi tytułami, brak jest bowiem zapowiedzi premier kontynuacji kultowych gier. Jednak dobre i to. Poza premierami gier na fanów tej branży czekają też premiery dodatków, tutaj pojawi się już kilka propozycji dla fanów kultowych tytułów. Na uwagę zasługuje na pewno Call of Duty: Black Ops III Awakening, czyli dodtek do kultowej gry Call of Duty. Dodatek ten będzie piewrszym z trzech, które mają ukazać się na rynku gier.

2016 rok będzie też na pewno rokiem bogatym w polskie nowości. Wiele z zapowiadanych premier wyjdzie spod ręgi polskich grafików i specjalistów animacji. Wśród takich tytułów znajdą się m. in. Dark Souls 3 oraz Axiom Verge.

Niemalże codziennie co najmniej kilka gier ma swoją premierę na polskim rynku. Zdarza się, że jednego dnia do sklepów trafia nawet kilkanaście nowych tytułów. Jak być z nimi na bieżąco? Warto w tym celu regularnie czytać strony i portale poświęcone tematyce gier. Często można się tam dowiedzieć o nowościach, o których nie przeczytamy w sklepowych ulotkach. Warto też śledzić blogi o tematyce gier komputerowych.

Zazwyczaj są one prowadzone przez amatorów tej rozrywki, którzy wiele o grach wiedzą i są na bieżąco ze wszystkimi nowościami. To właśnie z takich źródeł można dowiedzieć się także o takich premierach, które mają miejsce wyłącznie za granicą, a warte są uwagi graczy.