Targi dla graczy

Warsaw Games Week to targi dla graczy, obecnie największe, chociaż też najmłodsze, jakie odbywają się w Polsce. Wydarzenia tego typu cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością, dlatego też przewiduje się, że w najbliższym czasie mogą być organizowane kolejne. W październiku 2015 roku w Warszawie obyła się pierwsza edycja targów poświęconych grom wideo, wydarzenie Warsaw Games Week zorganizowało Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego. Warsaw Games Week to wydarzenie wzorowane na największych światowych targach gier, m.in.

takich jak E3 oraz Gamescom. Dla miłośników gier to naprawdę duża frajda i możliwość na poznanie osób, które podzielają ich hobby. Warsaw Games Week były zorganizowane w Hali EXPO XXI. Spotkali się tam nie tylko fani gier komputerowych, ale także producenci oraz znani youtuberzy. Podczas wydarzenie zaprezentowano nie tylko nowości pośród gier, ale także urządzenia dla graczy.

Uczestnicy mieli także okazję odwiedzania stanowisk, testowania urządzeń oraz oglądania gier. Chętni mogli także sprawdzić swoje umiejętności w turniejach oraz konkursach. Na targach wystawiali się również ważni przedstawiciele branży, którzy prezentowali odwiedzającym swoje osiągnięcia. Wejście na pierwszą edycję targów było płatne, bilety wahały się od 30 zł do 120 zł za pakiet VIP. Podczas pierwszej edycji Warsaw Games Week można było spotkać takich wystawców jak Microsoft Xbox, Cenega, Sony Computer Entertainment Polska oraz Ubisoft.

home-tip.pl