Zapowiedzi gier

Platforma X jako narzędzie do budowania marki

Każdego dnia na półki sklepowe trafia kilka, czasami nawet kilkanaście nowych gier komputerowych. W skali światowej czasami jest to nawet kilkadziesiąt tytułów.

Nie o wszystkich nowościach wiemy, o niektorych trudno jest się nawet dowiedzieć, gdyż pewne gry doczekały się swojej premiery tylko na terenie jednego kraju. Jeżeli chcesz w nie zagrać to niestety będzie się to wiązało z ich sprowadzeniem do Polski.

Niestety wiele z tytułów jest pomijanych i nawet nie wiemy, że ich premiera, nawet zagraniczna, miała miejsce. Warto jest na bieżąco śledzić to, co dzieje się w branży gier komputerowych, aby nie pominąć żadnego ważnego wydarzenia.

Szukając zapowiedzi gier możemy przeglądać same strony producentów gier czy wytwórni, które zajmują się produkcją gier na konsole czy też na komputery osobiste. Czasami z wyprzedzeniem nawet kilku lat publikują oni informacje o planowanej premierze gry.

Chociaż takie wyczekiwanie, zwłaszcza na miłośników gier, na pewno nie jest niczym przyjemnym, to warto jest być zorientowanym w tym, co obecnie dzieje się na rynku gier. Zapowiedzi gier znajdują się też na portalach i blogach o tej tematyce, jednak nie tylko.

Także strony czysto informacyjne lub o tematyce w ogóle nie związanej z grami (np. filmowe takie jak filmweb.

pl) publikują informacje o zapowiedziach i premierach gier. Warto jest pod tym kątem przejrzeć kilka z najpopularniejszych portali, gdyż bardzo możliwe, że na którymś z nich działa odrębna zakładka poświęcona właśnie grom komputerowym.