Gry na Xboxa One

abcdomow.pl

Rynek konsol do gier nie jest może bardzo rozbudowany. Miłośnicy rozrywki przed ekranem telewizora mają do wyboru kilka sztandarowych urządzeń, z których każde w jakiś sposób wpisało się w historię gier jako takich.

Z całą pewnością do takich rozwiązań należy kultowa w pewnych kręgach konsola Xbox One wyprodukowana przez koncern Microsoft. Chociaż nie ma ona tak bogatej historii i tradycji jak na przykład japońskie PlayStation, to nie da się zaprzeczyć temu, że Xbox jest produktem dopracowanym.

Oferuje wysokie możliwości graficzne, dystansując większość komputerów klasy PC, które także stanowią ważne zaplecze dla graczy. Dzięki możliwości rozbudowania konsoli o dodatkowe akcesoria mamy szansę zasmakować rozgrywki na innym poziomie – na przykład z użyciem specjalnych kontrolerów z detektorem ruchu czy montowanej na telewizorze kamery śledzącej działania wykonywane przez gracza.

Xbox może być doskonałym źródłem rozrywki dla całej rodziny na długi czas. Na ten moment można też swobodnie wybierać spośród gier dedykowanych dla tego sprzętu.

Najważniejsi wydawcy na świecie dokładają starań, aby docierać do jak najszerszej grupy nabywców. Dlatego nie należy dziwić się temu, że topowe tytuły coraz częściej mają swoją premierę w kilku odsłonach – każda jest przeznaczona do użytku na innym sprzęcie, w tym również na konsoli Xbox One.

Na ten moment miłośnicy tego urządzenia mogą swobodnie sięgać po takie gry jak „Gears of War”, „Rise of the Tomb Rider”czy „Quantum Break”. Fanom sportu spodoba się między innymi „Forza Motorsport 6” czy „UFC 2”.

.