Najciekawsze gry na PC

Jedną z najpopularniejszych i najczęściej granych na PC gier jest na pewno seria GTA, która doczekała się już piątej części. Akcja gry Grand Theft Auto V rozgrywa się we fikcyjnym mieście, które jest stylizowane na Los Angeles. Fabuła gry dotyczy natomiast losów trzech bohaterów, którzy na każdym kroku łamią prawo. Gracz ma dużą swobodę co do kierowania postaciami i wpływania na przebieg akcji. Wyprodukowanie piątej części GTA było jednym z droższych przedsięwzięć w branży gier komputerowych.

Jeżeli chodzi natomiast o polski rynek gier na PC to na pewno na uwagę zasługują gry z serii Wiedźmin. Najnowsza z tej serii czyli Wiedźmin 3: Dziki Gon dużo czerpie z twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Fabuła tej gry skupia się na kilku różnych wątkach, w których nie brakuje miłości ani walk. Gracz ma dużą swobodę co do kierowania akcją i wpływania na tok zdarzeń. Dużą popularnością wśród komputerowych graczy cieszy się także pozycja Dark Souls III.

Jest to mroczna gra akcji, będąca już trzecią odsłoną popularnej serii Dark Souls. Gra ma bardzo rozbudowaną fabułę i daje graczom możliwość odwiedzenia wielu fikcyjnych krain. Do dyspozycji grającego jest ponad czterdziestu przeciwników, sto różnych broni oraz blisko dwieście elementów wyposażenia. Klasykiem gatunku na pewno wciąż pozostaje popularna gra Need for speed. Jest to jedna z popularniejszych gier samochodowych.

Na rynku dostępna jest już od ponad dwudziestu lat, regularnie pojawiają się kolejne jej części, które cieszą się niesłabnącym uznaniem wśród graczy.

automapa.omijanie-korkow.com.pl